Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

 

Cennik wydruków na papierach fotograficznych i FineArt

Druk fotografi, druk dużych fotografii. druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny i muzealny, druk wysokiej jakości fotografii, druk wystaw fotograficznych, druk fotografii na Śląsku w Knurowie, druk Knurów, styczeń 2021, marzec 2021, kwiecień 2021, Canon Lucia, fotoobrazy

 

 

Jesteś zainteresowany wydrukiem na innym papierze ?

Nie ma problemu, podaj rozmiar wydruków i informację na jakim papierze chcesz mieć swoje wydruki, a ja wykonam wstępną wycenę i określę możliwy termin realizacji (zazwyczaj około 2 dni roboczych). Drukuję na różnych papierach w tym takich jak:

     Hahnemühle
     Ilford
     Fomei
     Tecco
     Solution
     Awagami 
(Washi)
     i innych

 

Opinie klientów:

D3XS Tattoo Orchestra

Muzeum Tatuażu wspólnie z David Jorquera przygotowało limitowany wydruk artystyczny z pracą wybraną przez samego Artystę. Profesjonalne podejście i jakość FineArtowych wydruków wykonanych u Radka jest na wysokim poziomie. Na pewno wrócimy tu ponownie

Joa Psik

Bardzo profesjonalna obsługa, miło, odpowiedzialnie i sprawnie. Pan Radosław przygotowywał moją wystawę pod kątem wydruków na papierze galeryjnym oraz naklejał zdjęcia na piankę wraz z uchwytem do zawieszenia. Z uwagi, że były to wydruki zdjęć na wystawę, dostałam próbki zdjęć na różnych papierach, abym mogła wybrać ten, który najbardziej mi odpowiada. Jakość usługi bardzo wysoka. Na pewno będę zlecać kolejne prace. Polecam serdecznie.

Łukasz Spychała (znany jako koneser_fotografii )

Wszystko jak najbardziej okej, z czystym sumieniem mogę polecić ten zakład. Profesjonalne podejście do klienta i najwyższa jakość!

Więcej opini: google lub facebook.

 

Cennik druku FineArt, Giclee, kolekcjonerskiego:

Druk wielkoformatowy Knurów, Druk Knurów, Druk fotografii Śląsk 2021

druk Giclee i FineArt Gliwice, Knurów oraz Katowice i Zabrze, druk grafik i reprodukcje

Druki o trwałości kolekcjonerskiej to wydruki drukowane przy użyciu Canona i jednym z najlepszych obecnie systemie 12 pigmentów Lucia Canona, uzyskując niesłychaną jakość i głębię kolorów. Wydruki wykonywane na papierach kolekcjonerskich, FineArt, muzealnych, bawełnianych Ragach, barycie itp. Papiery te są bezkwasowe i mają wysoką trwałość.

 

 

 

 

 

 

Zapraszam DrukFineART !

 

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.

Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk Informacje

Cennik Galeryjny

Cennik FineART

Cennik DryLab