Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Wernisaż "Jura" we Wrocławiu - Kontur Kultury, - Radosław Czapla Fotograf
19 października 2018

Już po wernisażu we Wrocławiu.
Nadal jest szansa zobaczyć zdjęcia.

Zdjęcia można nadal oglądać we Wrocławiu - Kontur Kultury. Wystawa będzie otwarta do 13.11.2018. Chętnych, którzy chcieliby obejrzeć fotografie zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. 14:00-20:00 i w piątki w godz. 14:00-19:00 .

Wspomnienie wernisażu:

W sobotę 13 października o godzinie 17:00 odbył się wernisaż we Wrocławskim Konturze Kultury. Nikt się chyba nie spodziewał takiej frekwencji. Mimo lekkiego ścisku panowała bardzo miła i ciepła atmosfera do samego końca. Prace trzymały poziom, a cała wystawa przyjęta była bardzo pozytywnie. Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas, a tych, którzy nie mogli dotrzeć zapraszam - nadal jest szansa zobaczyć zdjęcia.

Wernisaż w Konturze Kultury. "Jura" - Radosław Czapla Fotografia

Wernisaż w Konturze Kultury. "Jura" - Radosław Czapla Fotografia

Wernisaż w Konturze Kultury. "Jura" - Radosław Czapla Fotografia

Parę słów o moim zestawie "Jura" - Radosław Czapla

Więcej o moim zestawie i o samej Jurze pisałem w poprzednim poście na blogu. Jeśli chcesz szybko się tam dostać to kliknij tutaj.

Wernisaż w Konturze Kultury. "Jura" - Radosław Czapla Fotografia