To była świetna zabawa mimo ogromnego upału i krótkiego czasu na każdą osobę fotografowaną, a mimo tego widać na zdjęciach pasję i zaangażowanie, którymi dzieciaki są zarażone. Wszystko dzięki Akademii Tańca Perfect, która potrafi poprzez zabawę, pasję i zaangażowanie wydobyć z dzieciaków niesamowitą energię. Pewnie dla tego tyle grup tanecznych osiąga tak wysokie wyniki. Według mnie to najlepsza szkoła tańca w Knurowie.

Pomysł na sesję dynamicznych zdjęć tancerzy.

To było nie lada przedsięwzięcie, bo musiałem studio przenieść do Akademii Tańca Perfect, zaplanować działanie, rozłożyć sprzęt, pokonać problemy techniczne i brak prądu. Sporo grup tanecznych i mało czasu, a do tego temperatura powyżej 30stopni i myślami dzieciaki już na wakacjach.. To nie było proste ale miałem pomysł na tą sesję i byłem dobrze przygotowany. Wydaje mi się, że w większości udało mi się osiągnąć cel.

Zdjęcia są świetnej jakości.

To musi być wspaniała pamiątka. Zdjęcia wykonywałem najlepszym sprzętem z użyciem kartonowych teł, efektów specjalnych, trzech lamp Bowensa. Do fotografii posłużył mi Nikon D810 i stałoogniskowe obiektywy dające fenomenalną jakość. Parę zdjęć wydrukuję w formacie A2 na świetnych papierach. Taki wydruk to jakość galeryjno-muzealna. Więcej zdjęć można obejrzeć klikając w ten link.


Więcej zdjęć można obejrzeć klikając w ten link.

Zdjęcia studyjne tancerzy Akademii Tańca Perfect

03 lipca 2019
sesja biznesowa, śląsk, knurów

Radosław Czapla Fotograf

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Zapraszam również na: