To była świetna zabawa mimo ogromnego upału i krótkiego czasu na każdą osobę fotografowaną, a mimo tego widać na zdjęciach pasję i zaangażowanie, którymi dzieciaki są zarażone. Wszystko dzięki Akademii Tańca Perfect, która potrafi poprzez zabawę, pasję i zaangażowanie wydobyć z dzieciaków niesamowitą energię. Pewnie dla tego tyle grup tanecznych osiąga tak wysokie wyniki. Według mnie to najlepsza szkoła tańca w Knurowie.

Pomysł na sesję dynamicznych zdjęć tancerzy.

To było nie lada przedsięwzięcie, bo musiałem studio przenieść do Akademii Tańca Perfect, zaplanować działanie, rozłożyć sprzęt, pokonać problemy techniczne i brak prądu. Sporo grup tanecznych i mało czasu, a do tego temperatura powyżej 30stopni i myślami dzieciaki już na wakacjach.. To nie było proste ale miałem pomysł na tą sesję i byłem dobrze przygotowany. Wydaje mi się, że w większości udało mi się osiągnąć cel.

Zdjęcia są świetnej jakości.

To musi być wspaniała pamiątka. Zdjęcia wykonywałem najlepszym sprzętem z użyciem kartonowych teł, efektów specjalnych, trzech lamp Bowensa. Do fotografii posłużył mi Nikon D810 i stałoogniskowe obiektywy dające fenomenalną jakość. Parę zdjęć wydrukuję w formacie A2 na świetnych papierach. Taki wydruk to jakość galeryjno-muzealna. Więcej zdjęć można obejrzeć klikając w ten link.


Więcej zdjęć można obejrzeć klikając w ten link.

Zdjęcia studyjne tancerzy Akademii Tańca Perfect

03 lipca 2019
sesja biznesowa, śląsk, knurów

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.

Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa