Masz pytania?   Przyjdź lub zadzwoń: 535-044-190

Godziny otwarcia:

Poniedziałek  09:30-13:00
Wtorek 14:00-17:00
Środa 09:30-13:00
Czwartek 14:00-17:00
Piątek 09:30-13:00
Sobota 10:00-12:00

 

!   ZAPRASZAM   !

Zdjęcia - Odbitki HD

Na miejscu wykonasz wysokiej jakości, pełne kolorów odbitki zdjęć na jednym z czterech dostępnych papierów - Błysk, Perła, Silk i Velvet. Wydruki staramy się wykonywać na bieżąco ale może się zdarzyć kolejka do wydruków.

Wysokiej jakości wydruk odbitek fotograficznych HD w Knurowie. Zakład fotograficzny u Czapli. Zdjęcia wykonane szybko, nawet w jeden dzień.

Co to jest suchy lab (DryLab) ?

Suche mini laby atramentowe, podobnie jak mini laby chemiczne, pracują na papierach konfekcjonowanych w postaci rolek o różnej szerokości. Na tym jednak kończą się podobieństwa. Nowsza technologia atramentowa daje znacznie więcej możliwości, przez co stopniowo wypiera przestarzałą technologię opartą o proces chemiczny.
 

Jak zamawiać zdjęcia z telefonu ?

Możesz w łatwy sposób zamawiać zdjęcia ze swojego telefonu, a następnie odbierać w naszym zakładzie na Batorego 4 w Knurowie Wystarczy zeskanować kod QR lub zainstalować aplikację Mobile Photo Kiosk oraz wpisać numer naszego laboratorium: 1514
 

Odbitki HD i zdjęcia w Knurowie zamówisz szybko ze swojego telefonu i odbierzesz na ul. Batorego 4 w Knurowie - Zakład Fotograficzny u Czapli.

Ile kosztują takie zdjęcia wysokiej jakości ?

Wysokiej jakości wydruk odbitek fotograficznych HD w Knurowie. Zakład fotograficzny u Czapli. Zdjęcia wykonane szybko, nawet w jeden dzień.

Wysokiej jakości wydruk odbitek fotograficznych HD w Knurowie. Zakład fotograficzny u Czapli. Zdjęcia wykonane szybko, nawet w jeden dzień.

 

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.