Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

17 września 2020

XXI Biennale Fotografii Górskiej.

Bardzo się cieszę informując was, iż moja praca "Pasja" dostała się do tak prestiżowego konkursu. Ten konkurs fotograficzny o tematyce górskiej organizowany w Jeleniej Górze jest konkursem mającym najdłuższą w Polsce, bo ponad czterdziestoletnią, tradycję. Adresowany jest do wszystkich fotografujących góry, ich piękno i wszelkie przejawy ludzkiej aktywności na terenach górskich. Od uczestników konkursu oczekiwano fotografii wykonanych we wszystkich górach świata. Otwarcie wystawy konkursowej i wręczenie nagród laureatom  odbędzie się 18 września 2020 r. w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze.

Fotografia Radosława Czapli dostała się do wystawy konkursowej na XXI Biennale Fotografii Górskiej. "Pasja" Radosław czapla wykonał zdjęcie jak i wydrukował w swojej pracowni druku.

Więcej informacji o XXI biennale fotografii górskiej

Oprócz wystawy konkursowej 18 września w Muzeum Karkonoskim zostanie zaprezentowana wystawa fotografii Mieczysława Karłowicza - „ Fotograf prawie doskonały”, wybitnego polskiego kompozytora i fotografika z przełomu XIX i XX w. Jego twórczość fotograficzna była związana z Tatrami, narciarstwem oraz aktywnością publicystyczną. Zdjęcia zaprezentowane na wystawie pochodzą ze zbiorów Centralnej Biblioteki Górskiej w Krakowie.  Przy tej okazji odbędzie się też promocja monografii Mieczysława Karłowicza „Fotografie” opracowanej przez Zbigniewa Ładygina. W ramach Biennale – także 18 września  planowane są  także inne wystawy, m. in. wystawa fotografii zmarłego w kwietniu bieżącego roku nestora fotografii karkonoskiej - Tomasza Olszewskiego „Kraina Wichrów i mgieł” w Galerii Korytarz; Krzysztofa Strzody „Górskie etiudy” w Galerii Pod Brązowym Jeleniem w Jeleniogórskim Centrum Kultury oraz 19 września - wystawa laureatów Biennale z lat 1980-2018 w Pałacu w Bukowcu.19 września odbędzie się seminarium poświęcone fotografii górskiej pt, „Ludzie Gór” w Teatrze Cinema w Michałowicach. Wystawy potrwają do 20.10.2020 r.

Wszystkie informacje na temat imprez XXI Biennale Fotografii Górskiej dostępne są na stronie:
http://biennalefotografiigorskiej.blogspot.com/ 
Komisarz Biennale: Tomasz Mielech, ZPAF

Informacje pobrane ze strony https://www.jck.pl/article/122/wystawy-xxi-biennale-fotografii-gorskiej/

Fotografia Radosława Czapli dostała się do wystawy konkursowej na XXI Biennale Fotografii Górskiej. "Pasja" Radosław czapla wykonał zdjęcie jak i wydrukował w swojej pracowni druku. Wernisaż 18.09.2020r.

Zapraszam !