Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Druk wielkoformatowy wystaw fotografii, grafik i ilustracji. Druk kolekcjonerski FineArt, Giclee w pracowni drukfineart.pl na Śląsku oraz z wysyłką
16 grudnia 2019

Wydruk dla łódzkiej artystki Sary Bul

We wrześniu miałem okazję druku galeryjnego fotografii łódzkiej artystki na październikową wystawę "Gdyby mogły mówić". Prace zarówno drukowałem jak i przygotowałem do powieszenia na wernisażu. Wiele czasu poświęciłem, by indywidualnie podejść do wymogów Sary i wydrukować jej prace tak jak chciała. Każdy artysta wie, że dobór papieru ostatecznie nadaje charakter wystawy/pracy i jest zwieńczeniem wielu wysiłków. Ostatecznie prace drukowane były na 100% bawełnianym papierze Fine Art oraz klejone na czarną piankę.
Wydruk galeryjnej jakości fotografii na Śląsku. Wydruk na papierze FineArt oraz barytowym. Druk wystaw oraz fotografii kolekcjonerskich, pomoc w doborze papieru, oprawianie. Radosław Czapla fotograf.

Druk kolekcjonerskich pocztówek na barycie.

Dodatkowym bonusem jaki wykonałem dla Sary Bul to wydruk dosłownie paru zestawów kolekcjonerskich pocztówek na papierze barytowym. Niektórzy mówią, że trochę creepy - sami zobaczcie ale koniecznie z włączonym dźwiękiem i w jakości HD. Myślę, że dobrze dobrany papier do wykonanych prac, a druk LuciaPro Canona zapewni im niebywała trwałość i jakość.

Wydruk galeryjnej jakości tych prac na 100% bawełnianym papierze to był strzał w dziesiątkę, również baryt sprawdził się w pocztówkach kolekcjonerskich. Warto  było drukować wystawę na Śląsku.

Na koniec miłym zaskoczeniem było super podziękowanie od Sary. Dostałem pięknie, ręcznie pakowny i oprawiony przez Sarę zestaw kolekcjonerskich pocztówek. To dla mnie niebywała radość z dwóch powodów.. Po pierwsze doceniona była moja praca i staranność w dopasowaniu indywidualnych wymogów drukującego. Po drugie tak pięknie zapakowany, zaplanowany i unikatowy zestaw kolekcjonerski to pamiątka dla mnie na zawsze ;)

Wydruk galeryjnej jakości fotografii na Śląsku. Wydruk na papierze FineArt oraz barytowym. Druk wystaw oraz fotografii kolekcjonerskich, pomoc w doborze papieru i oprawie. Radosław Czapla fotograf.

Wydruk galeryjnej jakości fotografii na Śląsku. Wydruk na papierze FineArt oraz barytowym. Druk wystaw oraz fotografii kolekcjonerskich, pomoc w doborze papieru. Radosław Czapla fotograf.

Wiadomości na blogu pojawiają się ostatnio z opóźnieniem.

Ostatnio na blogu informacje pojawiają się jak widać z dużym poślizgioem, jest to jednak dobra wiadomość, bo oznacza jedynie, że sporo się dzieje i nie ma czasu na siedzenie przed komputerem.

Pozdrawiam Radosław Czapla