Trzeciego lutego odbyła się gala Fundacji Gram Kibicuję pomagam połączona z wernisażem wystawy "Bohaterowie".  Wystawa miała na celu przedstawić sylwetki dzieci z naszego miasta, które potrzebują wsparcia w leczeniu i rehabilitacji.

Tak powstawał projekt i druk Radosława Czapli:

Wiele osób zaangażowanych tworzyło i działało wspólnie i charytatywnie w ekspresowym tempie.. praca w takim towarzystwie to była sama przyjemność. Dzieciaki również mimo trudów z jakimi się mierzą dodawały nam energii swoim pogodnym usposobieniem, ucząc nas jak doceniać każdą chwilę i każdy gest.

 

Wzruszające wspomnienie wernisażu utrwalone na filmie:

Dzięki uprzejmości Studio9HD i pracy Marka Krysiuka możemy wrócić wspomnieniami oglądają poniższy film dostępny na FB:
https://www.facebook.com/Studio9HD/videos/491847814835893/

Dziękuję wszystkim za liczne przybycie !

Wernisaż wystawy Bohaterowie Radosława Czapli z Knurowa. Centrum Kultury Szczygłowice. Fundacja Gram Kibicuję Pomagam. Radosław Czapla Fotograf. Druk Knurów.

Wspomnienie wernisażu "Bohaterowie"

13 marca 2020

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.

Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa