Podczas grudniowego Gliwickiego Offowego Festiwalu Filmowego miałem okazję prowadzić warsztaty "Oświetlenie w portrecie". Ze względu na dużą liczbę chętnych, którzy zapisali się na warsztaty stworzono dwie grupy podzielone na kategorie wiekowe.

Przebieg warsztatów podczas  GOFFR:

Tematem warsztatów było "Oświetlenie w portrecie". Uczestnicy aktywnie uczyli się modelowania światłem w portrecie i umiejętnie je wykorzystywali. Dziewczyny ze starszej grupy aktywnie współpracowały ze sobą czego efektem było wiele dobrych zdjęć, wykonanych przez tą grupę. Grupa młodsza wykorzystując oświetlenie skupiła się na emocjach i relacjach w portrecie. Całe warsztaty to była ciekawa przygoda i dobra zabawa, a dla mnie radość, że mogłem brać udział w tym przedsięwzięciu. Na pewno było warto, zobaczcie przykładowe zdjęcie jakie powstało podczas warsztatów:

A tak to widziały telefony:

                  

 

To była już XIII edycja GOFFR w Gliwicach.

Warsztaty podczas GOFFR w Gliwickim Forum

08 stycznia 2020
sesja biznesowa, śląsk, knurów

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.

Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa