Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Wydruk fotografii, grafik, FineArt, Giclee, kalibracja 2023
07 lutego 2024

Warsztaty fotografii analogowej od A do Z

W ostatnim czasie miałem okazję prowadzić kolejne warsztaty fotografii analogowej od A do Z. Grupa jak zawsze stanęła na wysokości zadania i wszyscy własnymi rękami przeszli cały proces od załadowania kliszy, wykonania zdjęć w plenerze i studio, wywołaniu negatywu w koreksie po zrobienie stykówek oraz wywołanie dużych odbitek na papierze multigradiacyjnym. Dziękuję wam za świetną atmosferę i jestem pewny, że jeszcze nie raz sięgniecie po analoga.

Tak wyglądały ostatnie warsztaty analogowe:

To były intensywne dwa dni pracy w przemiłej czteroosobowej grupie.. Tutaj tylko namiastka tego co się działo. Powiem tylko tyle, że powstało dużo ciekawych prac podczas zajęć, których niestety nie uwieczniłem w relacji.

Warsztaty Analogowe u Radosława Czapli w pracowni drukFineArt.pl 2024. Praca w ciemni pod powiększalnikiem Durst Laborator 1200 i papierach Ilford multigrade 2024 na Śląsku.

Część efektów pracy na warsztatach analogowych u Radosława Czapli w pracowni drukFineArt 2024r. Praca w ciemni na papierach Multigrade 30x40cm, stykówki, wywołanie w koreksie, nauka fotografii analogowej na Śląsku.Warsztaty Analogowe u Radosława Czapli w pracowni drukFineArt.pl 2024. Praca w ciemni pod powiększalnikiem Durst Laborator 1200 i papierach Ilford multigrade 2024 na Śląsku.  Warsztaty Analogowe u Radosława Czapli w pracowni drukFineArt.pl 2024. Praca w ciemni pod powiększalnikiem Durst Laborator 1200 i papierach Ilford multigrade 2024 na Śląsku.

Część efektów pracy na warsztatach analogowych u Radosława Czapli w pracowni drukFineArt 2024r. Praca w ciemni na papierach Multigrade 30x40cm, stykówki, wywołanie w koreksie, nauka fotografii analogowej na Śląsku.Część efektów pracy na warsztatach analogowych u Radosława Czapli w pracowni drukFineArt 2024r. Praca w ciemni na papierach Multigrade 30x40cm, stykówki, wywołanie w koreksie, nauka fotografii analogowej na Śląsku.Część efektów pracy na warsztatach analogowych u Radosława Czapli w pracowni drukFineArt 2024r. Praca w ciemni na papierach Multigrade 30x40cm, stykówki, wywołanie w koreksie, nauka fotografii analogowej na Śląsku.

Kiedy ruszają kolejne warsztaty analogowe w 2024 ?

Niestety nie wiem, z braku czasu nie jest mi łatwo gdzieś wcisnąć dodatkowe warsztaty ale staram się to robić tak często jak się da. W zeszły roku udało mi się wepchnąć tylko 3 edycje. Jednak jeśli jesteś zainteresowany wpisz się na listę oczekujących i będę Ci dawał znać jak tylko pojawi się taka możliwość.