Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Wydruk fotografii, grafik, FineArt, Giclee, kalibracja 2023
18 lipca 2021

Wakacje - dostępność

Okres wakacyjny to czas drobnych przerw w mojej pracy ale też możliwość zarezerwowania tematów warsztatów.  By zdążyć ze swoim wydrukiem lub zleceniem zapoznaj się z moim najbliższym harmonogramem i planami.

Wakacje - dostępność druku, druk fotografii, druk FineArt, kalibracja monitorów, warsztatów fotograficznych i warsztatów analogowych na Śląsku w Knurowie, usługi fotograficzne - Radosław Czapla.

Dostępność podczas wakacji:

Wakacje - dostępność druku, druk fotografii, druk FineArt, kalibracja monitorów, warsztatów fotograficznych i warsztatów analogowych na Śląsku w Knurowie, usługi fotograficzne - Radosław Czapla.Od 2 do 18 lipca nie ma mnie w kraju w związku z tym w tym czasie nie mogą być realizowane żadne zlecenia. Można mnie łapać od 19 tego lipca do 26 lipca, następnie wyjeżdżam na obóz wspinaczkowy i nie ma mnie do 3 sierpnia. Po powrocie mam małą kolejkę do druku, więc nie zwlekaj jeśli planujesz jakieś większe zlecenie. Resztę sierpnia powinienem być dostępny poza paroma krótszymi wyjazdami. Możliwe, że w tym czasie pojawi się parę jednodniowych warsztatów dla chętnych osób, więc jeśli oczekujesz jakiegoś konkretnego tematu to pisz śmiało.

 

Wrzesień jestem dostępny poza weekendami.

We wrześniu jestem dostępny poza weekendami w które mam zaplanowane wydarzenia fotograficzne oraz warsztaty fotografii analogowej, które ruszą w nowej pracowni i na nowym sprzęcie - warto czekać (powiększalnik durst, mamiya itd.)

Wakacje - dostępność druku, druki FineArt, druku fotografii, druku wystaw fotograficznych,  kalibracji monitorów, warsztatów fotograficznych i warsztatów analogowych na Śląsku w Knurowie, usługi fotograficzne - Radosław Czapla.

Od października ruszy też parę oczekiwanych warsztatów - oświetlenie studyjne w portrecie, podstawy Lightrooma i Photoshopa, przygotowanie plików do druku itp.

 

Tymczasem do usłyszenia, zapraszam do kontaktu oraz na mojego instagrama:
https://www.instagram.com/radoslawczapla/