W ostatni weekend miałem okazję zająć się reportażem ulicznym w Jeleniej Górze. Nie był to długotrwały projekt ale mimo nikłego zasobu czasu starałem się poznać fotografowane osoby, ich historię, spędzić z nimi trochę czasu, porozmawiać. Nawiązanie nawet takiej pierwszej powierzchownej relacji pozwoliło mi na swobodne robienie zdjęć. Na pewno będę chciał tam wrócić z gotowymi odbitkami dla tych ludzi, bo czas z nimi spędzony na pewno wzbogacił mnie nie tylko w fotografie. Mógłbym wiele jeszcze napisać i powiedzieć o tych osobach ale na razie pozostawiam wam tylko zdjęcia dwóch na zachętę.Przesympatyczny człowiek po kulturoznawstwie, fan Beatlesów, eksmitowany parę lat temu.


Ciepła i świetlista Pani Jadzia, pedagog specjalny, osoba o ciekawej historii i szacunku do natury.

Reportaż uliczny - portret w dokumencie.

10 kwietnia 2019
Analogowa fotografia podczas pleneru w górach

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.

Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa