Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Wydruk fotografii, grafik, FineArt, Giclee, kalibracja 2023
23 października 2020

Pierwszy Wrocławski Przegląd Fotografii przełożony

Niestety zaplanowany na 23 października Pierwszy Wrocławski Przegląd Fotografii we Wrocławskiej Czasoprzestrzeni został przełożony. Wspólnie z pozostałymi uczestnikami postanowiliśmy zmienić termin ze względu na sytuację związaną z COVID-19. Mamy nadzieję, że spotkamy się w nowym roku już w bardziej sprzyjających warunkach, które pozwolą nam się spotkać, rozmawiać, dyskutować.
Obecnie niestety czasy nie sprzyjają wernisażom, wystawom i spotkaniom.

Druk prac na Wrocławski Przegląd Fotografii.

Miałem tą przyjemność, że większość z uczestników przeglądu wybrała druk u mnie, dzięki czemu miałem możliwość obejrzenia wielu prac. Część była drukowana, część dodatkowo montowana na pianki. Całość to gigantyczna liczba ponad 100 metrów druku dobrej fotografii w tym hybrydowej - wykonanej analogiem, a drukowanej cyfrowo w dużych rozmiarach. Fotografie będą przedstawiały wiele odłamów fotografii - od aktu, przez portrety, fotografię podróżniczą, fotografię artystyczną po reportaże. Zatem nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na lepsze czasy, bo wydruki w ciemnych kontach mieszkań już czekają by zaprezentować się światu.

Pierwszy Wrocławski Przegląd Fotografii - wydruk wystaw i fotografii Radosław Czapla Wrocław, Śląsk