Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Wydruk fotografii, grafik, FineArt, Giclee, kalibracja 2023
12 czerwca 2021

Pierwszy Wrocławski przegląd fotografii.

Wczoraj odbył się Pierwszy wrocławski przegląd fotografii - wernisaż we Wrocławskiej Czasoprzestrzeni. Była to okazja do spotkań i ciekawych rozmów o fotografii. Wielu autorów, wiele sposobów robienia zdjęć, wiele różnorodnych podejść. Ja również miałem okazję wystawić swoje stare prace ale i drukować większość wystaw pozostałych fotografów. Dziękuję wszystkim za liczne przybycie i mile spędzony czas, a także za zaufanie w kwestii wydruków. Gratuluję również organizatorom wybornego pomysłu i determinacji w jego realizacji.

Inicjatorem wernisażu jest Mieczysław Michalak – były wieloletni fotoreporter "Wyborczej Wrocław". Duży wkład w trzymanie w ryzach przedsięwzięcia włożył również Amadeusz Świerk, a gościła nas w swych murach Czasoprzestrzeń.

Wernisaż był przekładany ale w końcu się odbył:

Wino na wernisażu Pierwszego wrocławskiego przeglądu fotografii, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Wystawy były już przygotowane i wydrukowane na grudzień jednak pandemia pokrzyżowała nam szyki, ale chyba warto było przekładać termin i czekać bo teraz wszyscy spragnieni spotkań ze sztuką i drugą osobą mogliśmy licznie się spotkać, miło i swobodnie spędzić ze sobą czas.

Większość prac była drukowana w mojej pracowni.

Dziękuję wszystkim za zaufanie. Bardzo fajnie się drukowało tak różnorodne prace, wykonane różnymi technikami, w różnych stylach. Liczne komentarze przybyłych gości zachwycających się kolorami, tonalnością, jakością wydruków była dla mnie prawdziwą nagrodą. Muszę przyznać, że wszystkie wasze prace miały niepowtarzalny charakter i wystawianie się z wami to była czysta przyjemność.

Relacja z wernisażu Pierwszego Wrocławskiego przeglądu Fotografii:

A tak to wyglądało wczoraj:

Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.

Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.

Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.

Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.

Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.

Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Pierwszy wrocławski przegląd fotografii w Czasoprzestrzeni, Radosław Czapla druk wystaw fotograficznych i fotograf.Fotografie - Radosław Czapla