Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Wystawa fotografii Radosława Czapli "Jura Opowieści" w Galerii Smolna w Rybniku
25 stycznia 2020

Nabór na kolejne warsztaty fotograficzne !

Ruszają u mnie kolejne warsztaty fotograficzne w Knurowie na Śląsku. Do tej pory odbyły się już "Twórcze warsztaty fotografii", "Warsztaty portret i oświetlenie", "Warsztaty analogowe", "Kurs podstaw  LR i Photoshop". Prowadzę również różne zewnętrzne kursy np. cykliczne w Katowicach, czy też okazjonalne np. podczas Gliwickiego Offowego Festiwalu Filmowego autorskie warsztaty "Oświetlenie w portrecie".

Obecnie prowadzony jest nabór na warsztaty 5 miesięczne. "Twórcze warsztaty fotograficzne" oraz "Portret i oświetlenie". Więcej informacji znajduje się w pliku PDF pod tym linkiem.

 

Kursy fotograficzne: w Knurowie na Śląsku

Warsztaty i kursy fotograficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych na śląsku. Fotografia analogowa i cyfrowa. Nauka fotografii KnurówW ofercie są dwa warsztaty cykliczne 5 miesięczne, które odbywają się w systemie wrzesień-styczeń oraz luty-czerwiec. Dodatkowo odbywają się warsztaty  intensywne (jedno lub dwu dniowe) np. fotografia analogowa, obróbka fotograficzna, oświetlenie studyjne, fotografia portretowa, fotografia otworkowa, przygotowanie do druku, edycja zestawów fotografii i inne. Jeśli nie lubisz pracować w grupie istnieje możliwość spotkania się na konsultacjach indywidualnych.

Oferta warsztatowa kierowana jest zarówno do zapalonych pasjonatów fotografii jak i początkujących, miłośników cyfry oraz analogów, młodych i tych trochę starszych. Nauka w takiej formie to wspaniała przygoda, przyjazna atmosfera, wzbogacające doświadczenie, mobilizacja do działania, a przy okazji możliwość poznania innych pasjonatów fotografii oraz świetna zabawa.

Uczestnicy warsztatów uzyskują możliwość wynajęcia studia oraz stałą zniżkę na duże wydruki wystawowe w wysokości 10%.

Warsztaty fotograficzne w Knurowie na Śląsku prowadzi je Radosław Czapla
Więcej informacji o aktualnym naborze znajduje się w pliku PDF pod tym linkiem.