Niezmiernie się cieszę, że moja praca "Mirów" zakwalifikowała się  do wystawy pokonkursowej konkursu „Moja Jura” organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie. Niedługo spodziewajcie się jeszcze innych dobrych wieści.

 

Konkurs "Moja Jura 2021"

Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie zapraszał do udziału w konkursie fotograficznym, którego celem  jest utrwalenie piękna krajobrazu, przyrody, architektury, wydarzeń, w których uczestnicy brali udział, mającymi związek z Jurą Krakowsko-Częstochowską, ze szczególnym uwzględnieniem jej północnej części.

Konkurs Moja Jura i praca Mirów foto. Radosław Czapla, która zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej. Fotograf Radosław Czapla, druk wystaw fotograficznych Radosław Czapla, Knurów, druk wystaw na Śląsku, fotograf Śląsk, druk Śląsk

Dobre wieści w dobie pandemii smakują podwójnie.

Szaleństwo pandemii, zmian obostrzeń, zamkniętych galerii zmusza mnie do ciągłej zmiany zajęć i reorganizacji. Dużo mniej osób drukuje wystawy ze względu na zamknięte galerie co zmusza mnie do podejmowania dodatkowych działań jak dużo większa liczba warsztatów fotograficznych, które prowadzę czy podejmowania się takich zajęć jak kalibracja monitorów.. Sama reorganizacja każdorazowo zabiera dużo czasu, zmienia plany, wysysa energię.. tym bardziej w tych trudnych czasach każda dobra wiadomość, nawet taka drobna powoduję u mnie duży uśmiech. Zdradzę wam w sekrecie, że dobre informacje chodzą parami i niedługo poinformuję was o drugiej dobrej wiadomości, która już krąży w okolicy.

Tymczasem link do oryginalnej wiadomości z wynikami konkursu.
https://www.olsztyn-jurajski.pl/wyniki-konkursu-fotograficznego/

 

KOLEJNA PRACA NA WYSTAWIE

08 kwietnia 2021
sesja biznesowa, śląsk, knurów

Druk KnuróRadosław Czapla Fotografia i Druk      Knurów Warsztaty

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.