Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Podsumowanie roku 2021 z twórczej działalności Radosława Czapli - fotografia i druk. Giclee, FineArt, druk, fotografia, wystawy, szkolenia i warsztaty. Profesjonalny fotograf.
12 lutego 2019

Już niebawem otwarcie mojej działalności.

Ponieważ niebawem nastąpi otwarcie mojej działalności, postanowiłem na szybko przygotować portfolio. Możecie pobrać je tutaj na razie z dropboxa. Portfolio jest przygotowane w pliku PDF. Mimo, że jest to pierwsza wersja to mam nadzieję, że wam się spodoba. Zachęcam by najpierw pobrać plik na komputer i tam dopiero otworzyć do oglądania dla uzyskania właściwego efektu.

Portfolio Radosław Czapla

W portfolio znajdziecie zarys moich różnych prac - portret, fotografia użytkowa, architektura, krajobrazy, wszelkiego rodzaju reportaże, zdjęcia dziecięce, ślubne i zdjęcia z moich wernisaży.
Mimo, że jest to pierwsza wersja to mam nadzieję, że wam się spodoba.

Pozdrawiam Radek.