Ponieważ niebawem nastąpi otwarcie mojej działalności, postanowiłem na szybko przygotować portfolio. Możecie pobrać je tutaj na razie z dropboxa. Portfolio jest przygotowane w pliku PDF. Mimo, że jest to pierwsza wersja to mam nadzieję, że wam się spodoba. Zachęcam by najpierw pobrać plik na komputer i tam dopiero otworzyć do oglądania dla uzyskania właściwego efektu.

Portfolio Radosław Czapla

W portfolio znajdziecie zarys moich różnych prac - portret, fotografia użytkowa, architektura, krajobrazy, wszelkiego rodzaju reportaże, zdjęcia dziecięce, ślubne i zdjęcia z moich wernisaży.
Mimo, że jest to pierwsza wersja to mam nadzieję, że wam się spodoba.

Pozdrawiam Radek.

 

 

 

Już niebawem otwarcie mojej działalności.

12 lutego 2019
Wernisaż wystawy wizje w Domu Kultury Rybnik Chwałowice

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.

Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa