Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Wernisaż wystawy wizje w Domu Kultury Rybnik Chwałowice
04 marca 2023

Fotograf - Zakład Fotograficzny - Knurów

Niezmiernie mi miło jest poinformować, że od końcówki lutego ruszyła nowa gałąź mojej działalności. Teraz poza głównym działaniem (wydruki wystaw fotograficznych, grafik i ilustracji w tym fineart czy giclee; prowadzenie warsztatów fotograficznych, profesjonalne usługi fotograficzne itd.) ruszył mały zakład fotograficzny.

Zakład fotograficzny w Knurowie:

Zakład fotograficzny mieści się w Knurowie ul. Batorego 4 (koło żabki). Jest to mały zakład, fotograficzny w którym można wykonać zdjęcia do dokumentów, odbitki HD z suchego labu czy też zamówić inne usługi jakie na codzień wykonuję np. zamówić duże wydruki fotografii, ilustracji z odbiorem w kolejnym dniu !

Zdjęcia do dokumentów, zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do legitymacji w Knurowie.

Zdjęcia do dokumentów, zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do legitymacji w Knurowie wykonasz na miejscu w zakładzie fotograficznym u Czapli w knurowie.  Zdjęcia do dokumentów, zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do legitymacji w Knurowie wykonasz na miejscu w zakładzie fotograficznym u Czapli w knurowie.

Zdjęcia wykonuję na miejscu przy użyciu aktualnego oprogramowania, sprawdzającego poprawność ich wykonania. Nie trzeba się umawiać, wystarczy przyjść i wyjść z gotowymi zdjęciami..

Odbitki HD

to zdjęcia z tak zwanego suchego labu. Mam do dyspozycji 4 odmienne papiery na których drukujemy wysokiej jakości, pełne żywych kolorów zdjęcia.
Odbitki HD oraz zdjęcia do dokumentów, dowodu osobistego, paszportu czy legitymacji w Knurowie wykonasz niemal na miejscu !

Bardziej szczegółowa oferta zakładu fotograficznego będzie się modyfikować pod tym linkiem - Zapraszam !