Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Wrocławska Szkoła Fotografii - obrona dyplomu Radosław Czapla 2019
15 października 2019

FotoArtFestival w Bielsku Białej 2019

Druk na barytowym papierze oraz bawełnianym FineArtowym podczas FotoArtFestival w kategorii Open. Drukował Radosław Czapla - Knurów, ŚląskNiezmiernie się cieszę, że mogłem zobaczyć wiele wspaniałych wystaw w Bielsku Białej podczas FotoArtFestival, na który wybrałem się z moją cudowną żoną oraz Katarzyną Kruk. Kasia i Ja prezentowaliśmy swoje prace w kategorii Open, które można również zobaczyć z tegorocznego katalogu FotoArtFestival w tejże kategorii. Mimo przeziębienia i "drobnej" kontuzji udało mi się zobaczyć sporą część wystaw, a parę z nich jak zawsze wywarło na mnie piorunujące wrażenie. Galerie były porozrzucane po centrum i trzeba było wykazać się odrobiną umiejętności poruszania się z mapą po mieście oraz planowania podróży.

Druk prac na FotoArtFestival:

Druk na barytowym papierze przez Radoława Czaplę - Knurów, Śląsk podczas FotoArtFestivalNiezmiernie się cieszę, że parę prac w kategorii open było drukowanych u mnie. Mam na myśli zdjęcia Kasi Kruk z niezwykle ciekawego projektu reportażowego o więźniach oraz moją fotografię z Jury. Kasi praca drukowana była na bawełnianym matowym papierze FineArt, oprawiona w ramy i passe partout, a Jura drukowana była na moim ulubionym barycie i również oprawiona w ramy i passe partout.

Zdjęcie Radosław Czapla w katalogu Open FotoArtFestival 2019 - Jura - fotograf z Knurowa  Zdjęcie Radosław Czapla w katalogu Open FotoArtFestival 2019 - Jura - fotograf z Knurowa

Wielu znakomitych fotografów z całego świata:

Nie będę zbytnio rozpisywał się o samym festiwalu i o jego gościach, wystawach, prelegentach.. bo musiał bym spędzić pół roku z moimi umiejętnościami pisarskimi, a i tak pewnie nie oddał bym tego co można było tam zobaczyć, doświadczyć i poczuć. Ale mogę wkleić parę drobnych fotografii:


Działo się dużo więcej, dużo więcej było ciekawych prac ale nie chcę pokazywać zbyt dużo bo festiwal wciąż trwa i możecie sami zobaczyć do czego gorąco zachęcam. Po drugie skupiony byłem na chłonięciu obrazów, a nie dokumentowaniu. Szczerze polecam i zapraszam do Bielska !