Druk na barytowym papierze oraz bawełnianym FineArtowym podczas FotoArtFestival w kategorii Open. Drukował Radosław Czapla - Knurów, ŚląskNiezmiernie się cieszę, że mogłem zobaczyć wiele wspaniałych wystaw w Bielsku Białej podczas FotoArtFestival, na który wybrałem się z moją cudowną żoną oraz Katarzyną Kruk. Kasia i Ja prezentowaliśmy swoje prace w kategorii Open, które można również zobaczyć z tegorocznego katalogu FotoArtFestival w tejże kategorii. Mimo przeziębienia i "drobnej" kontuzji udało mi się zobaczyć sporą część wystaw, a parę z nich jak zawsze wywarło na mnie piorunujące wrażenie. Galerie były porozrzucane po centrum i trzeba było wykazać się odrobiną umiejętności poruszania się z mapą po mieście oraz planowania podróży.

Druk prac na FotoArtFestival:

Druk na barytowym papierze przez Radoława Czaplę - Knurów, Śląsk podczas FotoArtFestivalNiezmiernie się cieszę, że parę prac w kategorii open było drukowanych u mnie. Mam na myśli zdjęcia Kasi Kruk z niezwykle ciekawego projektu reportażowego o więźniach oraz moją fotografię z Jury. Kasi praca drukowana była na bawełnianym matowym papierze FineArt, oprawiona w ramy i passe partout, a Jura drukowana była na moim ulubionym barycie i również oprawiona w ramy i passe partout.

Zdjęcie Radosław Czapla w katalogu Open FotoArtFestival 2019 - Jura - fotograf z Knurowa  Zdjęcie Radosław Czapla w katalogu Open FotoArtFestival 2019 - Jura - fotograf z Knurowa

Wielu znakomitych fotografów z całego świata:

Nie będę zbytnio rozpisywał się o samym festiwalu i o jego gościach, wystawach, prelegentach.. bo musiał bym spędzić pół roku z moimi umiejętnościami pisarskimi, a i tak pewnie nie oddał bym tego co można było tam zobaczyć, doświadczyć i poczuć. Ale mogę wkleić parę drobnych fotografii:


Działo się dużo więcej, dużo więcej było ciekawych prac ale nie chcę pokazywać zbyt dużo bo festiwal wciąż trwa i możecie sami zobaczyć do czego gorąco zachęcam. Po drugie skupiony byłem na chłonięciu obrazów, a nie dokumentowaniu. Szczerze polecam i zapraszam do Bielska !


 

FotoArtFestival w Bielsku Białej 2019

15 października 2019
Wrocławska Szkoła Fotografii - obrona dyplomu Radosław Czapla 2019

Radosław Czapla Fotograf

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Zapraszam również na: