Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Wydruk fotografii, grafik, FineArt, Giclee, kalibracja 2023
05 maja 2021

DryLab czyli odbitki znowu w Knurowie

W ostatnim czasie po zamknięciu zaprzyjaźnionego punktu foto "Trzy Sosny" wielu fotografów, znajomych namawiało mnie by wypełnić tę lukę w Knurowie. Trochę się wahałem, ponieważ zajmuję się profesjonalnym drukiem wystaw i sprzęt oraz druk znacząco się różni i nie chciałem sobie mieszać w głowie.. ale w końcu uległem i tak oto zakupiłem DryLab w spadku po "Trzech Sosnach". Teraz nie tylko wykonacie u mnie duże wysokiej jakości wydruki ale również tańsze i mniejsze "odbitki".

Jeśli chcesz by w Knurowie powstał i dalej działał punkt foto to zapraszam do udostępniania linku bo bez lokalnych klientów SuchyLab nie ma sensu bytu.

Suchy Lab czyli odbitki w Knurowie na Śląsku. Fotografia oraz druk fotografii Radosław Czapla. DryLab Knurów. Małe wydruki fotografii.

Oferta małych odbitek w Knurowie lub wysyłka:

Na ten moment sprzęt stoi w mojej pracowni druku wystaw jednak planowane jest otwarcie punktu w centrum miasta, jednak na to musicie chwilę poczekać. Tutaj znajduje się wstępna oferta jednak osoby zainteresowane stałą współpracą (fotografów) zapraszam do kontaktu - ustalenie zniżki, odebranie wzornika, zapoznanie się z możliwościami pracowni.

Suchy Lab czyli odbitki w Knurowie na Śląsku. Fotografia oraz druk fotografii Radosław Czapla. DryLab Knurów. Małe wydruki fotografii.

Różne rodzaje papierów nadają im różnego charakteru.

Na ten moment posiadam cztery rodzaje papierów - Błysk i Perła (półmat) oraz Silk(luster) i Velvet (pełen mat). Jeśli jesteś fotografem i masz jakieś ulubione inne papiery to również zapraszam - przynieś próbkę poszukam jego odpowiedników, sporządzę wycenę, a jeśli Cie zainteresuje to wprowadzę go do oferty.

Suchy Lab czyli odbitki w Knurowie na Śląsku. Fotografia oraz druk fotografii Radosław Czapla. DryLab Knurów. Małe wydruki fotografii.

Co to jest suchy lab (DryLab) ?

Suche mini laby atramentowe, podobnie jak mini laby chemiczne, pracują na papierach konfekcjonowanych w postaci rolek o różnej szerokości. Na tym jednak kończą się podobieństwa. Nowsza technologia atramentowa daje znacznie więcej możliwości, przez co stopniowo wypiera przestarzałą technologię opartą o proces chemiczny.

 

Zapraszam - Radosław Czapla