Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

W ramach profilaktyki raka piersi Fundacja Gram Kibicuję Pomagam, Stowarzyszenie Kolorowe Damy  oraz Fotograf Radosław Czapla i jego pracownia drukFineArt.pl przygotowali wspólnie projekt profilaktyki raka piersi.   W ramach projektu powstała wystawa zdjęć Radosława Czapli  "To nie bajka", na fotografiach można zobaczyć "Kolorowe Damy" - osoby, które starły się z chorobą, a teraz aktywnie działają by dalej z nią walczyć. Prócz zdjęć można skanując kod  QR posłuchać prawdziwych historii i dowiedzieć się przydatnych informacji. Ogromny wkład w organizację i przebieg całego projektu ma Fundacja Gram Kibicuję Pomagam.  Jeśli nasz projekt spowoduje większą świadomość, zachęci parę osób do badania lub pomoże choć jednej osobie to nasz cel będzie zrealizowany.
09 sierpnia 2021

Druk Giclée

Ostatnio miałem okazję przygotowywać sporo printów Giclée dla Mariusza Harasymów. Zajmuje się on wykonywaniem tatuaży oraz malarstwem cyfrowym, a jego prace możecie zobaczyć i zakupić na  stronie internetowej Mariusza, do czego zachęcam: https://mharasymow.com/
 

Wydruki Giclée: na Śląsku w Knurowie

Wydruki giclee powstają u mnie za pomocą wielu pigmentów Canona najwyższej jakości naniesionych w druku na dobrych papierach FineArt, kolekcjonerskich i muzealnych. Zapewnia to wysoką jakość reprodukcji, wyjątkowo żywą kolorystykę i długowieczność akceptowaną przez muzea i galerie dzieł sztuki. Taki wydruk opatrzony dodatkowo podpisem autora nabiera kolekcjonerskich cech. Jego wartość może podnieść również limitowana ilość wydruków.
Profesjonalny druk Giclee na Śląsku oraz Druk FineArt grafik i reprodukcji muzealnej i galeryjnej jakości. Wydruk wystaw i ilustracji. Druk fotografii. Radosław Czapla druk na Śląsku w Knurowie. Wydruki na bawełnianych Ragach, barycie i papierach kolekcjonerskich czy muzealnych. Radosław Czapla Fotografia i Druk.
 

Wydruk FineArt na bawełnianym RAGu.

Prace Mariusza były wydrukowane w różnych rozmiarach (nawet 100cm). Papier na którym drukowaliśmy to matowy, bawełniany, FineArtowy RAG o gramaturze 270, który wykonany jest 100% z bawełny. Papier ten nadaje się do wykonywania reprodukcji fotografii i dzień sztuki, grafik, fotografii i wystaw czy albumów. Cena wydruków na tym papierze u mnie jest nieraz 40% niższa niż w innych drukarniach na Śląsku (przy użyciu tego samego papieru i tych samych pigmentów Canona), a papier ten cieszy się sporym powodzeniem u wielu artystów, grafików, fotografów, którzy drukują u mnie swoje prace.

A tak wyglądała praca nad drukiem dla Mariusza Harasymow:

Profesjonalny druk Giclee na Śląsku oraz Druk FineArt grafik i reprodukcji muzealnej i galeryjnej jakości. Wydruk wystaw i ilustracji. Druk fotografii. Radosław Czapla druk na Śląsku w Knurowie. Wydruki na bawełnianych Ragach, barycie i papierach kolekcjonerskich czy muzealnych. Radosław Czapla Fotografia i Druk. Wydruki Mariusz Harasymow.

Profesjonalny druk Giclee na Śląsku oraz Druk FineArt grafik i reprodukcji muzealnej i galeryjnej jakości. Wydruk wystaw i ilustracji. Druk fotografii. Radosław Czapla druk na Śląsku w Knurowie. Wydruki na bawełnianych Ragach, barycie i papierach kolekcjonerskich czy muzealnych. Radosław Czapla Fotografia i Druk. Wydruki Mariusz Harasymow.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY !