Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Wystawa fotografii Radosława Czapli "Jura Opowieści" w Galerii Smolna w Rybniku
09 stycznia 2020

Druk artystyczny na wystawę HUMAN

Niezmiernie się cieszę, że miałem okazję wydrukować Parę prac Agaty Niźnikiewicz, które prezentowała podczas wystawy HUMAN prezentowanej w Galerii Sztukateria w Knurowie. Prócz prac Agaty mogłem zobaczyć podczas wernisażu wiele innych ciekawych prac. Osobiści mi najbardziej przypadły do gustu prace Agaty oraz Przemka Grygiela (niekreatywny.pl) ale to pewnie dla tego, że najbliższym dla mnie medium jest fotografia.

Druk wielkoformatowy i artystyczny w Knurowie

Prace Agaty drukowałem na papierze Ragowym FineArt. Papier ten jest 100% bawełniany i w połączeniu z pigmentami Canon LuciaPRO tworzy niebywałą głębię mimo matowego charakteru. Wydruk na tym papierze z tymi pigmentami daje ogromną trwałość, dzięki czemu praca nabywa również kolekcjonerskiego charakteru i z czasem może zyskiwać na wartości nie tracąc jakości.

Agata drukując u mnie mogła wybrać sobie z kilku ciekawych papierów, z których każdy nadawał zupełnie inny charakter pracom.  Ważne by artysta mógł sam zadecydować o charakterze prac, który nadawany jest podczas druku, w końcu na wernisażu i w galerii ludzie będą oglądali i oceniali finalny wydruk.

Wernisaż HUMAN w Knurowskiej Sztukaterii:

Wystawa HUMAN/CZŁOWIEK  przedstawia postać człowieka za pomocą różnych środków wyrazu artystycznego,a wernisaż odbył się 13.12.2019r.  w Galerii Sztukateria. Więcej informacji o wystawie musicie poszukać w sieci, a tu parę zdjęć z tego wydarzenia, na które miałem okazję wstąpić:

Dziękuję za miłą atmosferę.

 

Zapraszam po więcej informacji o autorach:

Agata Niźnikiewicz -   FB: Agata Niźnikiewicz Pracownia Artystyczna
Przemysław Grygiel - niekreatywny.pl