Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

Darmowe konsultacje w Galerii ZPAF Katowice prowadzone przez  drukfineart.pl
09 sierpnia 2022

Darmowe konsultacje w Galerii ZPAF Katowice

Powoli ruszam po urlopie. Już 17 sierpnia w Galerii ZPAF w Katowicach odbędą się darmowe konsultacje w temacie "Przygotowanie do druku i dobór papieru". Od godziny 18:00 będę odpowiadał na wasze pytania z ramienia  pracowni druku drukfineart.pl ale to nie koniec nowinek bo od września szykuje się wiele niespodzianek, a już w sierpniu możecie się spodziewać powrotu warsztatów analogowych.

Przygotowanie do druku w Galerii Katowice

Serdecznie zapraszam na spotkanie w Galerii, ponieważ będziecie też mogli zobaczyć świetną wystawę Iwony Germanek "Różowy nie istnieje", która znajduje się obecnie w Galerii. Ja sam nie mogę się doczekać bo uwielbiam oryginalne, twórcze i wartościowe projekty Iwony. By  jeszcze bardziej was zachęcić będą rozdane kupony rabatowe na wydruki, a także kalibrację monitorów, zatem rezerwujcie termin do Galerii Katowice.

Już 17 sierpnia w Galerii ZPAF w Katowicach odbędą się darmowe konsultacje w temacie "Przygotowanie do druku i dobór papieru". Od godziny 18:00 będę odpowiadał na wasze pytania z ramienia  pracowni druku drukfineart.pl ale to nie koniec nowinek bo od września szykuje się wiele niespodzianek, a już w sierpniu możecie się spodziewać powrotu warsztatów analogowych.