Radosław Czapla fotograf Knurów, Pracownia druku fineart.pl Radosława Czapli na Śląsku. Druk wystaw fotograficznych oraz FineArt, Giclee, wydruki kolekcjonerskie i artystyczne. Duże fotografie i reprodukcje obrazów Knurów, Gliwice, Zabrze, Katowice fotograf Radosław Czapla nauka fotografii warsztaty i fotografia analogowa

Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla     Profesjonalny fotograf Radosław Czapla. Zajmuję się fotografią studyjną, portretową, artystyczną, rodzinną, komercyjną, analogową , dokumentalną i plenerową. Prowadzę skolenia, warsztaty oraz konsultacje  fotograficzne. Druk wielkoformatowy fotografii, druk galeryjny, kolekcjonerski. Drukarnia - duże wydruki fotografii.      Druk wystaw fotograficznych, fineart oraz giclee na Śląsku. drukfineart.pl - Radosław Czapla

Facebook Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Youtube Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.
Instagram Radosław Czapla, profesjonalny fotograf,  fotograf Knurów, druk Knurów. Warsztaty fotograficzne.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Zapraszam do kontaktu i dzielenia się swoimi uwagami odnośnie usług czy wyglądu strony.

Druk KnuróRadosław Czapla Druk i Fotografia      Knurów Warsztaty

05 maja 2020

COVID-19 czyli wielki młyn.

W ostatnim czasie wszystko stanęło na głowie ze względu na COVID-19. Warsztaty fotograficzne zostały przerwane i czekają na wznowienie, sesje studyjne zawieszone, niedawno dopiero ponownie istnieje możliwość sesji w plenerze.. Mimo to nadal sporo ostatnio się działo zwłaszcza jeśli chodzi o wydruki. Dzięki temu udało się pracowicie funkcjonować mimo rygorystycznych obostrzeń.

Druk, druk i jeszcze raz druk..

Wykonuję druk wysokiej jakości wystaw, fotografii, grafik. Druk na papierze szlachetnym barytowym, FineArt RAG matowym 100% z bawełny oraz druk Giclee. Canon 12 tuszy Lucia.Ostatni czas to sporo ciekawych wydruków. Drukowałem dla członków ZPAF, drukowałem na wystawy, drukowałem do galerii w centrum Amsterdamu, drukowałem dla różnych artystów na wystawy, drukowałem na ściany do domów. Drukowałem fotografie jak i grafiki.
Używałem papierów satynowych, szlachetnych barytowych, jak również FineArtowego matowego RAGu 100% z bawełny.

Druk na szlachetnym barycie.

Druk wystawy Kamila Myszkowskiego - członka ZPAF. Wykonuję druk wysokiej jakości wystaw, fotografii, grafik. Druk na papierze szlachetnym barytowym, FineArt RAG matowym 100% z bawełny oraz druk Giclee. Canon 12 tuszy Lucia.Drukowałem między innymi intrygujące prace dla Kamila Myszkowskiego na papierze barytowym cechującym się archiwalną długowiecznością zgodnie z normą ISO 9706. Wydruki są częścią powstającej bardzo ciekawej wystawy. Zdjęcia na barycie prezentują się znakomicie i wzmacniają charakter, estetykę zdjęć. Druk tej wystawy był dla mnie prawdziwą przyjemnością.

Druk grafik Giclee dla właścicielki galerii w Amsterdamie.

Wykonuję druk wysokiej jakości wystaw, fotografii, grafik. Druk na papierze szlachetnym barytowym, FineArt RAG matowym 100% z bawełny oraz druk Giclee. Canon 12 tuszy Lucia.Drukowanie na papierze warmtone grafik pełnych wspaniałych kolorów było prawdziwą radością dla mnie i mojego sprzętu Canona. Zestaw 12 oryginalnych tuszy Lucia według mnie jest najlepszych wyborem jeśli chodzi o oddanie kolorów. Każda grafika była pełna innych żywych kolorów, a mimo tego wszystkie wydruki wyszły rewelacyjnie. Trudno szukać lepszego odwzorowania kolorów niż 12 tuszy Lucia.

Inne wydruki w tym FineArt matowy RAG - bawełna 100%

Wykonuję druk wysokiej jakości wystaw, fotografii, grafik. Druk na papierze szlachetnym barytowym, FineArt RAG matowym 100% z bawełny oraz druk Giclee. Canon 12 tuszy Lucia.W międzyczasie drukowałem jeszcze wiele innych pracy, fotografii, wystaw ale nie starczy czasu bym teraz opisywał wszystkie wydruki. Wspomnę jeszcze druk świetnych prac analogowych, które zeskanowane drukowałem na barycie. Zdjęcia również wbijają w fotel ale jeszcze nie publikuję ich. Dwa zdania powiem również o bardzo fajnym wydruku portretu w rozmiarze 60x90cm, który drukowałem na FineArtowym Ragu. Druk matowy na podłożu z 100% bawełny podkreślił delikatność i tajemniczość portretu. Przepraszam jeśli ominąłem jakieś wasze ciekawe prace ale na szybko chciałem zamieścić tego posta przybliżając jedynie to co ostatnio się dzieje.